Новини світу. 19 квітня. Недоброзичливці прибрали меморіальні вінки з могили оглядового знаменитого лайнера, залишивши замість них бінокль і записку: «Краще пізно, ніж ніколи».

Замість квітів біля надгробку з'явилися бінокль і записка

Хулігани поглумилися над пам’яттю легендарного пасажирського корабля «Титанік», невдало пожартувавши над співробітником екіпажу – оглядовим Фредом Флітом, похованим на цвинтарі в англійському місті Саутгемптон.

Недоброзичливці приурочили свої дії до сторіччя з дня трагедії: лайнер затонув у водах Атлантичного океану в ніч на 15 квітня 1912 року.

У пам’ятний день на могилі Фліта зникли меморіальні вінки, а замість них біля надгробку з’явилися бінокль і записка.

“Любий Фред, вибач, що запізнилися з цим на 100 років, але краще пізно, ніж ніколи! Ти розповідав, що, якби у тебе був бінокль, ти б вчасно помітив айсберг і зміг би врятувати «Титанік» від катастрофи, так що тримай!” – йдеться у зневажливому посланні.

25-річний Фред Фліт справді був тим, хто першим помітив загрозу, що насувається, і від жаху вигукнув фразу, що стала історією: «Попереду – айсберг, зіткнення не уникнути!»

Уже після трагедії стало відомо, що оглядові на «Титаніку» не користувалися біноклем в ту фатальну ніч. Обладнання було замкнено в сейфі, ключ від якого перебував на іншому кораблі.

Молодий чоловік вижив у жахливій корабельній аварії, проте наклав на себе руки в 1965 році після смерті коханої дружини.

Слідство у справі «Титаніка» ніколи не покладало вину на оглядового. Історики мореплавства також стверджують, що Фліт зробив усе, що міг, і був дуже сумлінним працівником.

Представники товариства «Титаніка» в Великобританії засудили блюзнірський вчинок на кладовищі Саутгемптона.

“Просто неймовірно, що хтось міг зробити подібне! Це неповага до пам’яті людини, яка пережила таку трагедію! Ми ні в якому разі не можемо звинувачувати його в тому, що трапилося”, – заявив член спілки Найджел Райт.

За матеріалами lifenews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.