Новини України. 10 квітня. Прокуратура міста Києва відсторонила від виконання службових обов’язків виконувача обов’язки начальника київського слідчого ізолятора Євгенія Домбровського.

Начальника СІЗО відсторонили через фільм "Тюрма №1"

Про це сьогодні сказав на брифінгу прокурор Києва Анатолій Мельник, інформує УНН.

За словами прокурора, це сталося після виходу в ефір фільму журналіста Костянтина Усова на одному з телеканалів, де були викладені можливі факти щодо зловживання своїм службовим становищем посадовими особами київського слідчого ізолятора, а також інші факти, які були оприлюднені. За дорученням генерального прокурора зразу прокуратура міста Києва розпочала перевірку щодо всі викладених фактів.

Маються на увазі факти, підкреслив він, щодо утримання ув’язнених у СІЗО, створення їм умов, а також факти незаконної передачі заборонених предметів.

“За моєю вказівкою було направлено вимогу на керівника Державної пенітенціарної системи міста Києва щодо відсторонення від займаної посади в.о. керівника київського слідчого ізолятора. Сьогодні наказом керівника (ДПтСУ – ред.), цей керівник слідчого ізолятора відсторонений від займаної посади на вимогу прокурора міста Києва на період проведення відповідної перевірки щодо фактів зловживань працівниками СІЗО”, – повідомив Анатолій Мельник.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.