Новини світу. 10 квітня. Прем’єр-міністр Росії Володимир Путін дозволив відкривати магазини duty free в пунктах пропуску через кордон.

Путін дозволив duty free на залізниці

Відповідне розпорядження розміщено в банку нормативних актів уряду РФ.

Так, в документі, що регламентує господарську та іншу діяльність на залізничних вокзалах поблизу пунктів пропуску через кордон, з’явився пункт “Роздрібна торгівля товарами в приміщеннях магазинів безмитної торгівлі”.

У попередній версії нормативного акта було прописано, що такі магазини могли працювати тільки в межах автомобільних, повітряних, морських і річкових пунктів пропуску через кордон РФ. В даному розпорядженні йдеться про вокзалах міжнародного сполучення.

Нагадаємо, в середині березня 2012 р. у ВАТ “Російські залізниці” заявляли про намір відкрити перший магазин duty free на Фінляндському вокзалі в Санкт-Петербурзі. Начальник дирекції залізничних вокзалів РЖД Сергій Абрамов тоді зазначав, що для цього потрібно внести зміни в чинне законодавство, оскільки вокзал має міжнародне сполучення.

Всього планується відкрити близько 30 точок duty free на вокзалах. Для фінансування проекту РЖД залучить приватних інвесторів.

Джерело РБК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.