Новини шоу-бізу. 30 квітня. Співачка Гайтана, яка представить Україну на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2012, заявила, що її голос повністю відновлений і вона готова до конкурсу.

Всі свої сили та енергію Гайтана направила на підготовку до конкурсу

Про це повідомляє Сегодня.

“Дорогі друзі, я абсолютно здорова. Слава Богу, мій голос повністю відновлений і тепер я дуже активно готуюся до Євробачення-2012, гастролюю, займаюся творчістю.

Інформація, яку я побачила в інтернеті повалила мене в шок. Так, у мене дійсно були серйозні проблеми з голосом, але тепер все в минулому. Ситуація, яка склалася перед відбором на Євробачення-2012, стала для мене уроком і тепер я дуже дбайливо ставлюся до свого здоров’я”, – заявила Гайтана.

Співачка зазначила, що займається профілактикою, робить процедури, щоб у травні місяці викластися на всі сто на сцені Євробачення-2012.

“Прошу вас, не переживайте, все в порядку. Євробачення з моєю участю відбудеться. Всі свої сили та енергію я направила на підготовку до міжнародного конкурсу. Для вас я готую безліч сюрпризів! Обіцяю, вся Україна буде приємно здивована”, – пообіцяла Гайтана.

Нагадаємо, що Євробачення-2012 стартує з 22 травня в столиці Азербайджану Баку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.