Новини України. 17 квітня. Станом на 15 квітня було зареєстровано в середньому на 18,1 відсотків менше заяв про злочини ніж в попередні дні.

Великдень
Громадський порядок під час відправ забезпечували понад 29 тис. міліціонерів

В ніч з 14 на 15 квітня 2012 року в більш 15,7 тис. культових спорудах, розташованих на території 12,6 тис. населених пунктів усіх регіонів країни, пройшли пасхальні богослужіння, повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ.

Як повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ України, у святкових заходах взяли участь понад 13,7 млн. осіб. Станом на 15 квітня було зареєстровано в середньому на 18,1 відсотків менше заяв про злочини ніж у попередні дні.

Охорону громадського порядку під час культових відправ забезпечували понад 29 тис. працівників міліції та 1,3 тис. військовослужбовців внутрішніх військ МВС України.

А от у Києві, поблизу майже 120 культових споруд, охорону громадського порядку забезпечували наряди міліції у кількості понад 1,7 тис. осіб.

Охорону правопорядку під час культових відправ на території Свято-Успенського собору Києво-Печерської Лаври забезпечували 172 правоохоронця.

Порушень громадського порядку зареєстровано не було.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.