Новини України. 24 квітня. Відео. У Нідерландах на телеканалах з’явився ролик під назвою “Стримай його будинку” із закликом до жінок умовити чоловіків не їхати в Україну на Євро-2012 через те, що “ця країна сповнена красивих жінок”.

Українські жінки очима голландської реклами

Реклама транслювалася у вечірній час на телеканалах NED-1 і NED-2 і належить нідерландській енергетичній компанії Nederlandse Energie Maatschappij (NLE).

Ролик також розміщений на сайті компанії і на Youtube.

Як повідомляє сайт NLE, компанія почала рекламну акцію напередодні Євро-2012 за участю відомих в країні особистостей, яка закликає не їхати на чемпіонат в Україну, оскільки футбольні вболівальники-чоловіки зіткнуться з “прекрасними українськими жінками”.

Героєм першого кліпу став Хенк Спаан – спортивний журналіст і колумніст. Зокрема, в кліпі, який триває 25 секунд, з’являється пошукова система Google і вводяться слова Ukrainian women. Після цього на екрані з’являється велика кількість фотографій молодих привабливих напіводягнених жінок. Відеоряд супроводжується жіночим голосом, який може сприйматися як такий, що виражає зневагу і огиду. Далі в кадрі з’являється герой у виконанні Хенка Спаана, який на дивані дивиться телевізор, після чого – безпосередньо логотип NLE і зображення пропонованого контракту з подарунком – приладу з виготовлення пива.

Жіночий голос за кадром пояснює, що якщо укласти контракт з компанією на 3 або 5 років, то в подарунок отримаєте прилад з виготовлення пива.

“Даруючи цей бар, чоловіків умовляють залишитися вдома, а не їхати в Україну, приймаючу країну, яка як кажуть, сповнена красивих жінок. Хенк Спаан залишається у себе вдома”, – запевняють у компанії.

Міністерство закордонних справ України висловило стурбованість у зв’язку з появою в Нідерландах такої реклами.

Як тільки зазначені ролики з’явилися в ефірі центральних телеканалів Нідерландів, українське посольство почало вживати дії, спрямовані на вирішення цього питання. Зокрема, глава українського диппредставництва в Голландії висловив стурбованість тональністю цієї реклами, яка є “принизливою і дискримінаційною”.

“У Федерації футболу Нідерландів різко засудили вихід цієї реклами та запевнили українську сторону в тому, що ролик був проведений без узгодження з ними, хоча це мало бути зроблено. Також, за словами представника Федерації футболу Нідерландів, в ролику безпідставно розміщений логотип Федерації”, – пояснили в МЗС.

ВІДЕО

За матеріалами Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.