Новини спорту. 24 квітня. На всіх квитках Євро-2012 буде позначено ім’я та прізвище замовника, тобто квитки будуть іменними. Відповідальність за поведінку людей, які проходитимуть з іменним квитком, буде нести людина, чиє прізвище вказано на квитку.

 

Квитки на матчі Євро-2012 - іменні

Про це повідомляє інформаційний центр «Україна-2012», з посиланням на директора турніру Маркіяна Лубківського.

Одній людині в руки видавали по 4 квитки на один матч.

За словами Лубківського, паспортного контролю під час матчів Євро-2012 не буде, проте стюард матиме право в певних ситуаціях вимагати документ, який засвідчує особу.
«Масової перевірки паспортів на стадіонах не буде. З іншого боку перевірятимуть вибірково, якщо вболівальник поводить себе підозріло або неадекватно. Вказане прізвище на квитках Євро означає, що ця людина несе відповідальність за поведінку своїх родичів і друзів, яким вона подарувала перепустку. Ясна річ, замовник квитка не зобов’язаний вести за руку цих трьох друзів, але їм рекомендуємо взяти з собою посвідчення особи. Проте навіть якщо прізвище на квитку і посвідченні особи не збігається, якщо нема серйозних порушень – вболівальника пропустять на арену. Серйозним приводом для перевірки може стати виклична поведінка, або ж коли на квитку не буде зчитуватись штрих-код, тобто якщо людина з фальшивим квитком», – пояснив Маркіян Лубківський.
23 квітня на НСК «Олімпійський» представили дизайн квитка на матч Євро-2012, який матиме шість-сім ступенів захисту, а в основі його дизайну – символіка майбутнього чемпіонату. Одним з захисних елементів перепустки вважається його іменний статус.

За матеріалами ІЦ “Україна-2012”

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.