Новини України. 21 квітня. З учорашнього дня 32 працівника публічного акціонерного товариства “Трест Луганськшахтопроходка” почали страйк на робочих місцях.

Люди борги не отримали, тому страйк почався чітко в призначений термін - Швечіков

Люди вимагають погасити заборгованість по заробітній платі. Як повідомлялось, страйк триватиме 72 дні.

Про це повідомили у прес-службі Професійної спілки працівників вугільної промисловості.

“Дострокова зупинка страйку можлива тільки після повного виконання заявлених вимог”, – говорять шахтобудівники.

Як повідомив голова Луганської шахтобудівної територіальної організації Укрвуглепрофспілки Олексій Швечіков, з’явилася інформація, що із заявлених на нараді в галузевому міністерстві 4,5 млн гривень, які будуть спрямовані на погашення боргів працівникам тресту, підприємству перерахували 2 млн гривень.

Цієї суми вистачить погасити борги із зарплати з нарахуваннями 110 нині працюючим шахтобудівникам тресту. Решта 2,5 млн гривень, які повинні трохи пізніше направити тресту, підуть на погашення заборгованості тим, хто вже звільнився.

“Але обіцяні кошти досі в “Луганськшахтопроходка” не прийшли, люди борги не отримали, тому страйк почався чітко в призначений термін”, – пояснив ситуацію Олексій Швечіков.

Також профспілковий лідер повідомив, що Міненерговугілля своїм протокольним рішенням доручило тресту вирішувати питання погашення боргів за виконані роботи на шахті № 10 “Нововолинська” через господарський суд, позитивне рішення якого дозволить повністю погасити заборгованість із зарплати з нарахуваннями усім звільненим співробітникам тресту “Луганськшахтопроходка” і допоможе відновити нормальну роботу підприємства.

Нагадаємо, близько 700 колишніх і нинішніх працівників тресту “Луганськшахтопроходка” не можуть отримати від 15 до понад 20 тис. гривень заслуженого заробітку. Багато людей вже звільнилися, так і не дочекавшись справедливості.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.