Новини України. 28 квітня. Інформація щодо наявності у Юлії Тимошенко “грижі міжхребцевого диску” не відповідає дійсності.

МОЗ заперечує, що у Тимошенко хребетна грижа

Про це заявляє Міністерство охорони здоров’я України.

“На засіданні Міжнародної медичної комісії 7 березня 2012 року, за участю, як відомо, українських та німецьких фахівців щодо результатів обстеження Тимошенко Ю.В. , крім інших, обговорювалися і питання термінології в характеристиці виявлених змін хребта. Публікації в пресі та в інтернет-виданнях про наявність “грижі міжхребцевого диску”, з посиланням на слова нашого німецького колеги, не відповідають рішенням вищезгаданого засідання комісії. Якщо в подальшому хтось із членів комісії змінив свою думку, то інші члени комісії про це поінформовані не були. Крім того, з медичної точки зору, не прийнятно обговорювати діагнози пацієнта в пресі”, – зауважив член Міжнародної медичної комісії професор Е.Г.Педаченко.

МОЗ додає, що клініка “Шаріте” (Берлін, Німеччина) заперечує, що співробітник, лікар Карл Макс Айнхойпл поставив колишньому прем’єр-міністру, лідеру партії ВО “Батьківщина” Юлії Тимошенко діагноз “хребетна грижа”. Про це йшлося в повідомленні клініки.

“В пресі минулого тижня пройшла інформація, що професор Айнхойпл встановив хребетну грижу у пані Тимошенко. Наразі “Шаріте” роз’яснює, що професор Айнхойпл не ставив такого діагнозу”, – наголошується у повідомленні. Також клініка пояснила непорозуміння, яке виникло, через некоректний переклад з німецької мови. У той же час, через кілька днів, ЗМІ знову цитують нове інтерв’ю професора К.-М. Айнхойпля, де він все ж таки озвучує діагноз – хронічна грижа міжхребцевого диска.

“Наголошуємо, що такого діагнозу, як “грижа” члени міжнародної медичної комісії щодо обстеження Ю. Тимошенко, не ставили”, – заявляє МОЗ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.