Новини технологій. 24 квітня. Девід Шоу, суддя Комісії США з міжнародної торгівлі (ITC), угледів за Microsoft порушення кількох патентів Motorola Mobility.

Microsoft порушила чотири з п'яти згаданих у позові патентів

Нагадаємо, що «Моторола» звинувачує редмондську корпорацію в незаконному використанні в ігрових приставках Xbox 360 інтелектуальної власності, що стосується засобів бездротової передачі даних і компресії відеоматеріалів.

Претензії Motorola Mobility стали реакцією на позов Microsoft, поданий в жовтні 2010 року. Тоді корпорація заявила, що Motorola незаконно використовує у своїх Android-смартфонах винаходи, пов’язані із синхронізацією електронної пошти, календаря і контактів, а також з роботою індикаторів рівня сигналу мережі та заряду акумулятора.

Згідно з постановою Шоу, Microsoft порушила чотири з п’яти згаданих у позові патентів. Тепер це рішення має підтримати або скасувати колегія суддів у повному складі; остаточний вердикт буде винесений в серпні.

Якщо ITC встане на сторону Motorola Mobility, на імпорт консолей Xbox 360 на американський ринок може бути накладено заборону. Microsoft, втім, розраховує, що їй вдасться схилити суддів на свій бік.

За матеріалами Компьюлента

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.