Новини світу. 28 квітня. Москва буде домагатися зняття необгрунтованих обмежень на відвідини США Йосипом Кобзоном і іншими російськими громадянами.

Йосип Кобзон
За Кобзона перед владою США заступиться МЗС Росії

Про це заявив глава МЗС РФ Сергій Лавров.

“На підтримку рішення цього питання ми виступали на найвищому рівні. Я неодноразово говорив ще і з Кондолізою Райс, а тепер і з Хілларі Клінтон, говорив з нею буквально пару тижнів тому” – нагадав міністр.

“Відмовили, по-моєму, не в другій, а в третій або четвертий раз. Підстави відмови абсолютно не задовольняють ані Йосипа Кобзона, ні нас як представників зовнішньополітичного відомства, яке займається міжнародними справами і, звичайно, відстоює інтереси і права наших громадян ” – зазначив Лавров.

За словами глави російської дипломатії, “посилання на якусь причетність до якоїсь оргзлочинності і ще, по-моєму, наркотрафіку, – вони нічим не підкріплюються”.

“Особливо сумно, що цього разу Кобзон збирався поїхати в США на запрошення наших співвітчизників у зв’язку зі своїм ювілеєм і святкуванням Дня Перемоги. У нього були заплановані, присвячені цій даті, концерти в різних містах і це, мені здається, суперечить здоровому глузду і задачі зближення наших народів, тим більше, що велика кількість наших співвітчизників є зараз громадянами США і зацікавлені в тому, щоб підтримувати культурну та іншу зв’язок зі своєю історичною батьківщиною” – підкреслив міністр.

Торкаючись можливих заходів у відповідь, Сергій Лавров зазначив, що “симетричності тут бути не може”.

“Американські актори до нас їздять, але ми напевно більш ввічливі люди по відношенню до артистів і іншим гостям, які відвідують Росію. Якщо немає конкретного криміналу за душею у людини, то ми ніколи до подібних дій не вдаємося”, – констатував міністр закордонних справ РФ.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.