Новини світу. 4 квітня. 49-річний мореплавець вперше повертається до своєї родини через більш ніж 5100 днів, проведених на судні.

Джон Вікінг надовго вдома не засидиться

Англієць Джон Вікінг, службовець в Королівському військово-морському флоті, більше 14 років добровільно не повертався додому в Плімут, віддаючи свій борг батьківщині.

Більш ніж за 5100 доби, проведених на службі, він відвідав 30 країн, змінив 5 кораблів і 10 підводних човнів.

“Я пішов у рейс, тривалістю в 14 років, коли мені було 35, – каже моряк. – За цей час я встиг пропустити десятки найважливіших подій, пов’язаних з життям моєї сім’ї”.

Весь цей час він підтримував зв’язок з рідними за допомогою електронної пошти. Для того, щоб чоловік не відчував себе настільки самотнім, його дружині Джулі зрідка дозволяли бути присутніми на судні. В одну з цих зустрічей подружжю, що побралося в 1985 році, дозволили хрестити дочку Крістіан прямо на борту корабля.

Однак, ледь повернувшись в Плімут мореплавець вже визначається з датами виходу на службу.

“Це було таке щастя, коли Джон повернувся нарешті до родини. Скоро йому знову доведеться покинути нас”, – каже дружина моряка.

По поверненню додому, Вікінг вперше познайомився з 5-місячної онукою Анжелікою.

“Містеру Вікінгу вдалося здійснити неймовірний вчинок, – стверджує адмірал Стенхоуп. – Королівський флот пишається ним, і незабаром він отримає премію за особливі заслуги перед військово-морським флотом Великобританії”.

За матеріалами lifenews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.