Новини України. 18 квітня. Під час акцій з роздачі презервативів із зображенням президента Віктора Януковича роздавали прострочені презервативи.

Поліщук підтвердив просроченість головного "Янук-ПРЕЗа"

Про це повідомив керівник Управління зв’язків із громадськістю МВС України Володимир Поліщук.

“Якщо роздаєш презервативи, то хоча б не роздавай презервативи, у яких вже прострочений термін дії”, – заявив він.

“Презервативи ці, звичайно, вилучили. З’ясували, що вони прострочені. Навіть працівники київської міліції передали ці презервативи для проведення певних експертиз”, – розповів Поліщук.

“По великому рахунку, якщо взяти статтю 296 Кримінального кодексу, то там можна знайти навіть підстави проти людини, яка це робить порушити справу. Тому що там є хуліганські дії, вони можуть трактуватися як зневага до органів влади, до представників влади”, – уточнив він.

Водночас організатори акції спростовують дану заяву Поліщука.

“Варто зауважити, що на самій коробочці вказано інші дати терміну придатності. А саме 25.02.10–25.02.12 — це дати початку правління Януковича і бажаного кінця його влади, про що неодноразово заявлялось організаторами”, – йдеться в повідомленні.

Організатори наголосили, що самі вироби простроченими не були.

“Тож посилаючись на дати, вказані на упаковці, пан Поліщук підтвердив просроченість не самих гумових виробів, а головного “Янук-ПРЕЗа”, – сказали організатори.

Як відомо, 24 лютого в Києві міліція затримала чотирьох активістів за розповсюдження біло-синіх презервативів із зображення Януковича.

Організатора акції по роздачі біло-блакитних презервативів до другої річниці правління президента Віктора Януковича Сергія Мельниченка, засудили до 15 діб адміністративного арешту.

За матеріалами Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.