Новини політики. 7 квітня. Міністр з питань надзвичайних ситуацій Віктор Балога, коментуючи заяву Віктора Медведчука про повернення в політику, зазначив, що “не очікує нічого хорошого від цих намірів”.

Балога каже, що Медведчук погано впливає на владу

“Я нічого хорошого від цих намірів не чекаю. Щастя ж не в тому, щоб просто займатися політикою. Все залежить від кінцевої мети. Спостерігаючи за політичною діяльністю цієї людини з 1997 року і по 2004-й, я переконався, що його мета – не Україна. Він повертається в політику не для того, щоб займатися розвитком країни. Швидше за все, отримав доручення від своїх кумів втягувати Україну в інститути ЄврАзЕС “, – вважає міністр.

Коментуючи чутки, що російська влада наполягала на тому, щоб Медведчук зайняв одну з ключових посад в Україні, Балога заявив:

“Я знаю одне: там, де Медведчук, успіхи будь-якої влади закінчуються”.

“Його бажання зміцнити Україну у сфері російського впливу було і тоді, коли пані Тимошенко працювала прем’єром, і залишається тепер. Ми можемо співпрацювати в економічній сфері з Росією. Але куди нам інтегруватися вирішуватиме не влада, а українська громада. Не потрібно штучно тягнути туди, куди не тягнеться. У Медведчука, очевидно, завдання – посилити російський вектор”, – додав Балога.

Джерело Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.