Новини здоров’я. 20 квітня. Згідно з дослідженнями Всесвітньої організації охорони здоров’я, 40% дітей в Україні підтвердили, що протягом тижня хоча б один раз вживали алкоголь.

Українські наркологи кажуть про 1% дітей в Україні з діагнозом алкоголізм

Про це ГолосUA повідомили в прес-службі Уповноваженого Президента з прав людини.

Згідно з інформацією, українські наркологи кажуть про 1% дітей в Україні з діагнозом алкоголізм. На кожних вісім дітей в країні припадає одна точка продажу алкогольних напоїв та тютюну. Такі точки часто розташовані поруч із навчальними закладами.

Крім цього, за три місяці цього року виявлено 3,5 тисячі фактів розпивання підлітками спиртних напоїв, куріння та перебування в стані сп’яніння в громадських місцях. Однак щодо осіб, які продали дітям сигарети та спиртне, складена тільки 1300 протоколів.

У прес-службі Юрія Павленка відзначають, що досі не розроблений нормативний документ з контролю продажу алкоголю неповнолітнім і не налагоджена робота регіональних держспоживінспекцій з виявлення порушень правил торгівлі пивом, алкогольними напоями та тютюновими виробами.

«Ми можемо довго спостерігати за ходом подій і чекати поліпшення ситуації. Однак ми повинні розуміти, що завтра в цю статистику може потрапити і наша дитина», – наголошується в повідомленні прес-служби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.