Новини політики. 21 квітня. 23,7% українців вважають, що в разі, якщо Юлія Тимошенко не буде звільнена і не зможе брати участі у виборах, то список об’єднаної опозиції має очолити Арсеній Яценюк.

Яценюк має всі шанси замінити Тимошенко

Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова.

11,4% респондентів дотримуються думки, що цей список опозиції має очолити Віталій Кличко, 4,8% – Наталія Королевська, 4,2% – Олександр Турчинов, 3,9% – Анатолій Гриценко, 3,4% – Олег Тягнибок.

Ще 11,7% обрали варіант відповіді “інший політик” (без уточнення, хто саме), і 37% відзначили, що їм важко відповісти на це питання.

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 24 по 29 лютого 2012 року. Було опитано 2008 респондентів у віці старше 18 років у всіх областях України, Києві та АР Крим за вибіркою, що репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними показниками.

Вибірка опитування будувалася як стратифікована, багатоступенева, випадкова із квотним відбором респондентів на останньому етапі. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

За матеріалами Фокус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.