Новини України. 5 квітня. 39 міст України долучилися до акції “Година Землі” організації WWF.

Україна вчетверте підтримала "Годину Землі"

Україна долучилася до “Години Землі” та всесвітнього руху вже вчетверте, побивши власні рекорди минулих років. 39 міст разом зі столицею приєдналися до світової спільноти, вимкнувши світло на відомих спорудах та закликавши жителів до активних дій з боротьби зі зміною клімату та марнотратним споживанням природних ресурсів: Київ, Одеса, Вилкове, Первомайськ, Хмільник, Могилів-Подільський, Артемівськ, Житомир, Миколаїв, Сімферополь, Миргород, Ужгород, Черкаси, Кривий Ріг, Тернопіль, Мелітополь, Рівне, Кременчук, Донецьк, Полтава, Луцьк, Хмельницький, Чернівці, Новоград-Волинський, Єнакієве, Вознесенськ, Дубно, Сарни, Красний Луч, Львів, Чернігів, Івано-Франківськ, Полонне, Запоріжжя, Херсон, Лисичанськ, Харків, Кіровоград та Конотоп, йдеться в повідомленні організації.

“Година Землі 2012” в Україні та в світі пройшла, і ми дякуємо всім, хто долучився до всесвітньої кампанії. Але не варто забувати, що головною метою “Години Землі” є довгострокові зміни нашого життя. Участь у акції повинна спонукати до того, щоб замислитися про раціональне використання природних ресурсів у повсякденному житті, а також, чи вистачить ресурсів Землі всім і на який строк. У справі порятунку Планети важливі дії кожної людини. Ваші невеликі кроки, об’єднуючись, мають вагомий результат”, – сказав координатор кампанії Година Землі в Україні Андрій Білокінь.

31 березня о 20:30 за місцевим часом хвиля “Години Землі” прокотилася світом. Більше 6525 міст у 150 країнах світу, у тому числі 39 міст України, приєдналися до добровільної кліматичної акції та згасили світло на відомих пам’ятках, у організаціях, а також люди у власних домівках.

Десятки відомих на всю країну споруд та пам’яток опинилися на одну годину у темряві, щоб привернути увагу України до екологічних проблем нашої Планети. Серед них Одеський театр Опери та Балету, Арка Дружби Народів, Михайлівська церква та Церква Софії Київської у Києві, Домініканський та Бернардинський собори у Львові, Біла Альтанка в Полтаві, Луцький замок та багато інших.

Під час “Години Землі” згасли дзвіниці Києво-Печерської лаври та, незважаючи на зливу та вітер, запалали 500 свічок, відзначають організатори акції.

В рамках акції також проводилися різні концерти та заходи. “Годину Землі” підтримали окремі організації та місцевий бізнес.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.