Новини України. 30 квітня. Медичне обладнання, подароване миколаївській лікарні швидкої медичної допомоги матір’ю Оксани Макар Тетяною Суровіцькою і німецьким журналістом Райко Опітцом, завезено в Україну з порушенням законодавства.

Тетяна Суровіцька подарувала лікарні два енцефалографа

Про це йдеться в офіційній заяві Благодійного фонду “Розвиток України”.

Енцефалографи завезені в Україну з порушенням законодавства, що ставить лікарню у вкрай важке становище щодо подальшого використання цього обладнання, дає можливість звинуватити лікарів у контрабанді й несплаті податків”, – говориться в документі.

У фонді також стверджують, що Опітц тисне на лікарів і мати Олександри Попової (дівчини, що постраждала в одну ніч з Оксаною Макар) щодо термінового транспортування її до Німеччини, що є неприйнятним на даний момент. У заяві наголошується, що такі рішення повинні прийматися консиліумом лікарів на основі результатів досліджень стану здоров’я пацієнтки.

Нагадаємо, Тетяна Суровіцька і Райко Опітц подарували лікарні, де лежить ще одна миколаївська жертва насильства Саша Попова, два енцефалографа. Дослідження, проведені на них, показали, що кора головного мозку жива, і у дівчини є шанси вижити, хоча вона вже півтора місяці перебуває в комі.

За матеріалами kp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.