Новини світу. 15 квітня. За рекордну суму – 166 мільйонів фунтів (265 мільйонів доларів) – футбольний клуб “Манчестер Юнайтед” продав свою лондонську штаб-квартиру.

Манчестер Юнайтед
"Ман. Юнайтед" шукає інвесторів

Офіс знаходиться в престижному столичному районі Мейфер біля фешенебельного готелю “Рітц”.

Канцелярію, яку “МЮ” створив з метою залучення нових спонсорів і розширення міжнародних торгових операцій, придбала приватна компанія з Німеччини.

В торгах за будинок, що знаходиться під охороною держави, європейським підприємцям вдалося випередити 25 претендентів, у тому числі з країн Азії і Перської затоки.

В рамках програми ліквідації боргів, що досягають декількох сотень мільйонів фунтів, керівництво легендарного клубу вирішило також провести в Сингапурі публічне розміщення 25-30% акцій на суму близько 2 мільярдів фунтів (3,2 мільярдів доларів).

Такі плани “червоні дияволи” хотіли здійснити ще влітку минулого року, однак цьому завадила, зокрема, фінансова криза в Євросоюзі і складна ситуація на фондовому ринку. Тепер же, на думку авторів такого проекту, ситуація інша. Зростання довіри інвесторів відкриває можливості “проведення IPO до серпня цього року”.

Намір “МЮ” здійснити публічне розміщення акцій в Сингапурі аналітики розглядають як “рішучий крок всесвітньо відомого клубу ще більше зміцнити свою присутність” в Азії, де у манкуніанців знаходиться значна частина більш ніж 330-мільйонної аудиторії вболівальників.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.