Новини світу. 5 квітня. Мешканка Каліфорнії подала до суду на свого сина за те, що він не дає їй часу, щоб посидіти в соцмережах.

Facebook
Син не давав мамі нормально посидіти в Facebook

Саманта Больсена (Samantha Bolsen), подала в суд на свого 23-річного сина Джеймса, звинувачуючи його в тому, що він не дає їй спокійно проводити час в соціальній мережі Facebook, постійно відволікаючи телефонними дзвінками, повідомленнями та особистими візитами.

Цей безпрецедентний випадок стався після того, як Джеймс в черговий раз приїхав відвідати свою матір. В цей момент Саманта активно переписувалася в Facebook зі своїми подругами, домовляючись про плани на вікенд. Все зіпсував несподіваний візит сина, який і без того, за її словами, їй добре набрид.

“Я дуже зраділа, коли Джеймс одружився і переїхав жити в окремий будинок. Нарешті, у мене з’явився час пожити своїм життям. Але коли він став по кілька разів на день дзвонити мені на телефон і приїжджати сюди, скаржачись на свої проблеми, мені це почало набридати, оскільки я більше нічим не могла займатися, крім як слухати його нескінченні розповіді про тяжке сімейне життя”, – розповіла Саманта Болсен.

У підсумку чаша терпіння переповнилася і Саманта подала на свого сина в суд, вимагаючи матеріальну компенсацію в розмірі 7 тисяч доларів і встановлення обмеження на втручання в особисте життя для Джеймса у вигляді окремо призначеного для цього дня.

Варто відзначити, що залежність від соціальних мереж, як і від онлайн-ігор, проявляється сьогодні у багатьох користувачів. На жаль, медицина в плані лікування нічим допомогти не може, тому що складнощі виникають ще на початковому етапі, коли зафіксувати залежність просто неможливо.

За матеріалами supreme2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.