Новини здоров’я. 20 квітня. Якщо ви хочете дізнатися, чи говорять вам правду, або нагло брешуть – придивіться уважніше до обличчя свого співрозмовника.

М'язи обличчя не дадуть збрехати

М’язи обличчя не дадуть йому збрехати. Головне – вміти правильно інтерпретувати міміку.

Вчені з університету Британської Колумбії зняли на відео вирази облич 52 осіб, половина з яких говорили правду, а решта брехали. Як виявилося, деякі лицьові м’язи видають брехунів з головою.

Коли людина говорить правду, про це свідчить область між очима і м’язи нижньої частини обличчя. “Коли ви дивитеся на все обличчя, ви побачите, як внутрішні краю брів зближуються і піднімаються вгору, тоді як м’язи навколо рота тягнуть куточки губ вниз, як ніби ви хмуритеся, а м’язи підборіддя скорочуються і утворюють ямочки», – пояснюють дослідники.

У брехунів, з іншого боку, спостерігається швидке затискання виличних м’язів, які асоціюються з усмішкою, а також великого м’язового клаптя на лобі, що змушує його виглядати здивованим. Коли хтось бреше, ви побачите на його обличчі усмішку або напівпосмішку. Більше того, коли людина говорить неправду, у неї не працюють м’язи, які з’єднують брови і піднімають їх нагору. Замість цього їх брови піднімаються лише вгору разом з м’язами чола.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.