Новини здоров’я. 21 квітня. Епідемія ожиріння призвела до проблем в похоронному бізнесі: обладнання крематоріїв не пристосоване для спалювання масивних тіл.

Крематорії псуються від надмірно товстих людей

Фахівці з кремації все частіше стикаються з проблемами при спалюванні померлих людей з надмірною вагою, оскільки високі температури, які утворюються в результаті спалювання жиру, стають причинами пожеж.

Так, в одному з крематоріїв Німеччини під час спалювання тіла вагою в 200 кілограмів вогонь пошкодив 10 метрову трубу і розплавив її металеві деталі. Пожежні встановили, що температура в печі досягла 600 градусів Цельсія, а процедура кремації зайняла 4 години. Фахівці зазначили, що причиною пожежі стала «надвисока температура в результаті спалювання великої кількості жиру».

Проблема є настільки серйозною, що експерти з безпеки кремації оголосили надзвичайну ситуацію в цілому ряді крематоріїв країни. Деякі з них вже почали впроваджувати нові технології для спалювання великих тіл, включаючи сучасні печі і більш широкі двері.

Фахівці радять ввести «ваговій ліміт» в кожному окремому крематорії в залежності від наявного в ньому обладнання, а виробникам вказувати в керівництві до експлуатації кремаційних печей, яка вага є граничною.

Безконтрольне горіння може стати причиною витоку диму і токсинів повз фільтри і потрапляння цих шкідливих речовин в атмосферу. У нефільтрованому димі крематоріїв містяться діоксини, фурану, ртуть із зубних пломб і інші важкі метали.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.