Новини України. 14 квітня. Мешканцям Львова знов почав надокучати сморід.

У Львові знов смердить (фото "Інформатор")

Нестерпний запах охопив все місто в ніч з 13 на 14 квітня.

Сморід у Львові явище не нове. Попередні роки він набридав зрідка літом і лише в деяких районах міста. З часом, неприємний запах з’являвся все частіше і всюди. Цього року мешканці та гості міста змогли відчути його і зимою. Скоріш за все, на своєрідний “запах Львова” приїдуть і вболівальники під час Євро-2012.

Проблема в місті не вирішиться ще протягом довгого часу.

“Це не питання року, чи навіть двох. Це залежить від фінансування. Якщо ми отримаємо 200 млн. гривень, то це можна буде зробити швидше”, – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий в ефірі телеканалу “ЗІК”.

“Але зараз я не бачу перспективи, де їх можна отримати”, – зізнався він.

За словами Садового, смердить в місті, зокрема через промислові підприємства, які не очищають стоків і скидають їх в каналізацію.

Літом начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міськради Володимир Рощин пояснив львів’янам, що сморід в місті виникає через стару, ще австрійську, каналізацію.

“Каналізація стара і неоснащена сучасними гідро- та вакуумними замками, тому відчувається запах. Окрім того, нема спеціальної техніки для очистки та пробою забоїв каналізації. Але життя таки примусить місто придбати таку техніку для боротьби із запахами”, – сказав тоді Володимир Рощин.

З ним погоджується і мер Андрій Садовий, але, за словами глави міста, для наведення порядку з каналізацією теж бракує коштів – треба ще 150 мільйонів гривень.

Ну і, крім всього, у Львові не так вже страшно смердить.

“Старовинне місто, це – велика проблема. Якщо ви поїдете в Будапешт, то те, що чути у Львові – просто парфуми”, – заспокоїв Андрій Садовий.

Відзначимо, що в суботу, 14 квітня, багато львів’ян прийде до церкви святити паски.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.