Новини політики. 24 квітня. Кандидат на посаду уповноваженого Верховної ради з прав людини Валерія Лутковська обіцяє після її обрання зробити посаду омбудсмена аполітичною.

Валерія Лутковська вважає справу Луценка не політичною

“У демократичних країнах посада омбудсмена є аполітичною. Відповідно, я і хотіла запропонувати саме аполітичну посаду, в разі обрання”, – сказала Лутковська, відповідаючи на запитання народних депутатів на засіданні парламенту у вівторок.

Представники опозиційних фракцій висловлюються проти кандидатури Лутковської на посаду омбудсмена.

Зокрема, народний депутат Андрій Павловський (фракція “БЮТ-Б”) висловив претензії до Лутковської, що в усьому світі кримінальну справу екс-глави МВС України Юрія Луценка визнано політичною, а вона на засіданні Європейського суду з прав людини, який розглядав дану справу, виступила не на боці Луценка.

“Європейський суд не може приймати рішення без урахування позиції держави… в зв’язку з цим, щоб ЄС прийняв об’єктивне рішення, потрібно було передати позицію держави. Я її представила”, – відповіла Лутковська депутату.

Лідер фракції “БЮТ-Б” Андрій Кожемякін під час обговорення її кандидатури заявив, що його фракція не братиме участі в голосуванні.

За матеріалами Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.