Новини світу. 10 квітня. Влада Лівії призупинила виплати винагород колишнім учасникам бойових дій проти військ Муаммара Каддафі.

Повстанцям в Лівія поки не платитимуть

“В результаті широкомасштабних порушень і зловживань мільйони динарів, призначених для революціонерів, були незаконно перераховані особам, які не мають права на винагороди”, – заявив офіційний представник Національної перехідної ради Лівії Мохаммед Харізі.

Про виявлені порушення при розподілі коштів, призначених на виплати колишнім повстанцям, НПР повідомила генерального прокурора та органи фінансового контролю, додав Харізі.

Перерахування коштів колишнім повстанцям відновлять лише після ретельного перегляду механізму таких виплат, і затвердження списку одержувачів в місцевих військових радах по всій країні.

Мохаммед Харізі нагадав, що програма виплат винагород колишнім повстанцям спрямована на те, щоб стимулювати їх повернення до мирного життя або перехід на службу в МВС і Міноборони.

Колишні учасники збройного опору, незадоволені припиненням виплат компенсацій, вже влаштували невелику акцію у штаб-квартири НПР в Тріполі, а також перекрили ряд доріг в передмістях столиці Лівії.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.