Новини здоров’я. 25 квітня. Ваша краща половина – це ліва половина, стверджують американські вчені.

На лівій половині обличчя відбивається більше емоцій

Їх експерименти показали: фотографії лівої частини обличчя викликають більшу симпатію, ніж зображення правої.

На лівій половині обличчя відбивається більше емоцій, і, можливо, тому люди знаходять її більш приємною на вигляд. За словами дослідників, люди оцінюють емоції одне одного в основному по виразу обличчя.

Наші виключно спеціалізовані м’язи здатні передавати унікальні емоції, а ліва половина обличчя може відображати їх найбільш інтенсивно і точно. Не дивно, що художники Заходу в основному пишуть свої натури з лівого боку.

Щоб з’ясувати, чи дійсно сприйняття лівої і правої сторони обличчя відрізняється, вчені просили волонтерів оцінити привабливість обличч по фотографіях.

Зацікавленість в зображенні вчені оцінювали не тільки за результатами опитування, але і за ступенем розширення зіниць. Як відомо, зіниці розширюються, коли нас щось цікавить, і звужуються, коли ми бачимо щось неприємне. В результаті виявилося, що зображення лівої частини обличчя дійсно вважаються більш емоційними і приємними з естетичної точки зору.

Пояснити цей феномен можна тим, що ліва частина обличчя контролюється правою півкулею головного мозку, що відповідає за образне мислення.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.