Новини світу. 2 квітня. Психіатр Сергій Трифонов розповів про знаходження білоруського диктатора в Могилевської психіатричної лікарні.

Демократія буває різною
Лукашенко лікувався у психлікарні

За відомостями Сергія Трифонова, перед призовом до армії Олександр Лукашенка короткий час був пацієнтом Могилевської психіатричної лікарні, де йому ставився діагноз епілепсія. Експерт каже, що в характері й поведінці керівника Білорусі можна помітити риси, властиві людям з таким захворюванням:

“Його брутальність, експлозивність, невміння стримувати емоції, мстивість, пристрасть до однієї стратегії поведінки і нездатність її змінити”, – сказав лікар, передає Хартыя’97.

До цього, продовжує Сергій Трифонов, додалися риси, виховані радянською епохою:

“Бути пильним, всюди шукати ворогів і боротися з ними, показувати, що задоволений своїм життям, вихваляти великого Леніна, великого Сталіна. Згадаймо публічність процесів над ворогами народу, які нагадували театр… ”

Відносини між правителем і білоруським народом нагадують ситуацію в родині з розважливою дружиною, яка дбає про добробут, і чоловіком-садистом. У цій розкладці присутній ще третій фігурант – міліціонер-дільничний (Росія), який позичає чоловікові гроші і втручається лише в надзвичайно брутальних випадках. Про нехтуванні дружиною в прямому і переносному сенсі, згідно Трифонову, свідчить вислів глави Білорусі відразу після обрання на пост:

“Другої Райки не буде”, – повідомив він, проводячи паралелі між ролями Галини Лукашенко і Раїси Горбачової.

З точки зору сексуальності, вважає психіатр, уваги заслуговує демонстрація сина Колі як доказу чоловічої мощі. Показові багато висловлювань Олександра Лукашенка, зокрема, на адресу європейських політиків в інтерв’ю Сергію Доренко, а також міністра закордонних справ Німеччини Гідо Вестервелле.

ВІДЕО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.