Новини спорту. 2 квітня. Леннокс Льюїс планує повернутися на ринг і битися з Віталієм Кличком 29 вересня.

Льюїс не проти битися з Кличком

Про “мегапоєдинок” повідомляється на сайті британського боксера.

Бій, нібито, має відбутися в Гамбургу. Повідомляється, що таємні переговори щодо бою тривали 2 роки і вартість угоди може сягати 165 мільйонів доларів.

Якщо Леннокс переможе Кличка-старшого, він битиметься з Володимиром Кличком, який сьогодні володіє поясами суперважкої категорії у версіях IBF, WBA і WBO.

“Я дивлюся за тим, як Клички домінують в суперважкій категорії з часу, коли пішов на пенсію. І кожного разу, коли я дивлюся бій, я можу сказати, де їхні суперники помиляються. Мені не терпиться зробити це і нарешті ми дійшли до згоди, з якою кожен може жити”, – сказав Леннокс Льюїс.

Угода про два бої гарантуватиме Ленноксу 125 мільйонів доларів, як частина загального контракту, і аж 165 мільйонів доларів, якщо відбудеться два бої.

Це може стати найбільшою угодою в історії боксу. Промоушином бою займатимуться K2 Promotions та Lion Promotion.

Інформація про плани Леннокса Льюїса з’явилася на сайті боксера 1 квітня, тому цілком можливо, що це жарт. Проте раніше британець заявляв, що готовий повернутися на ринг за 100 мільйонів доларів і “навіть зніме свою піжаму і піде в спортзал” заради цього.

Він також заявив, що не бачить поки що наступника, який замінить Кличків в суперважкій категорії.

“Не знаю. Поки я не бачу наступника, проте сподіваюся на нову еру. Відновлення (авторитету суперважкої ваги) буде тривати роками”, – сказав Леннок Льюїс.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.