Новини України. 29 квітня. Учора відбулась чергова тестова експлуатація нового аеровокзалу. Кількість зареєстрованих пасажирів сягнула 700.

Метою проведення тестувань є перевірити роботу систем, пропускну здатність

Було відкрито 13 стійок реєстрації, 3 пункти на авіабезпеку, пункти прикордонного контролю. Цього разу “пасажирами” стали вихованці Академії сухопутних військ. Реєстрація на всі 6 рейсів та інші необхідні процедури пройшли успішно, і у встановлений час.

Остання тестова експлуатація відбудеться у травні, візьмуть участь більше 1000 осіб, – повідомили у прес-службі Львівської міської ради

«Метою проведення таких тестувань є перевірити роботу систем, пропускну здатність. Кожного тестування ми збільшуємо кількість людей, додаємо багаж, збільшуємо кількість операції», – кажуть в аеропорту.

Після того, як «пасажири» протестували аеропорт «Львів», їх, як і вболівальників у червні – експрес-автобуси завезли до стадіону «Арена Львів».

Під час Євро аеропорт очікує на 60 чартерів. У Львові очікують, що така кількість вболівальників завітає до Львова (у дні матчів) авіа-транспортом: 9 червня: 18 400 вболівальників; 13 червня: 14 400 вболівальників; 17 червня: 17 700 вболівальників.

За матеріалами zaxid.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.