Новини України. 4 квітня. Проекти закону про податок на розкіш будуть і повинні доопрацьовуватися, тому що в них немає необхідної конкретики.

Комуністи не задоволені податком на розкіш

Про це розповів народний депутат України, заступник голови парламентського комітету з оподаткування Євген Царьков. Нардеп переконаний, що проекти закону про податок на розкіш Мінфіну і віце-прем’єр-міністра Сергія Тігіпка мають бути доопрацьовані. У той же час комуністи пропонують свій варіант законопроекту.

«Так, я впевнений, що будуть нові доробки – в тому числі і з урахуванням зауважень податківців. Зокрема, наша фракція комуністів пропонує свій, альтернативний законопроект. Якщо ви дивилися тігіпковскій і мінфінівський варіант, то можна помітити, наприклад, що вводиться податок на яхти. Зате при цьому допускається ввезення яхти на п’ять років. Ну скажіть, який дурень, бачачи, що у нього яхта обкладається податком, скажімо, в 5 000 євро, буде ввозити її сюди і реєструвати? Він буде ввозити її на 5 років і не платити нічого взагалі. А люди, які плавають на напівтонніках – спортсмени, наприклад, – вони легко підпадають під норми цього законопроекту», – заявив політик.

Нардеп також вважає, що двом згаданим законопроектів не вистачає конкретики.

«Норми цих двох законопроектів не підходять ні мені, ні багатьом членам нашого комітету, тому що в них немає конкретики», – резюмував Царьков.

Як повідомлялося раніше, Мінфін України за дорученням прем’єр-міністра Миколи Азарова розробив свій законопроект про податок на розкіш.

Джерело НБН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.