Новини політики. 8 квітня. Ті народні депутати, які заявляють про відмову від своєї зарплати, демонструють лицемірство та популізм.

Спиридон Кілінкаров
Спиридон Кілінкаров проти нечесних політиків

Таку думку висловив народний депутат від Компартії Спірідон Кілінкаров.

“Народні депутати мають бути державними службовцями. Ті депутати, хто відмовляється від своєї заробітної плати, від тих гарантій, які прописані в законах – це люди, які живуть на додаткові доходи, що обчислюються мільярдами.

Тому якщо хтось думає, що, скажімо, пан Черновецький, який заявив, що він готовий працювати за одну гривню, робить щось добре, то це хибна думка. Людина, яка не йде за зарплатою (у парламенті – ред.) – це людина, яка бреше, яка живе на доходи, які вона скриває від оподаткування”, – зазначив Кілінкаров.

Парламентарій наголосив, що народних депутатів треба поставити у єдині рамки закону, згідно з яким він має отримувати зарплату за своїм місцем роботи та виконувати свої функціональні обов’язки.

“Такі політики просто маніпулюють громадською думкою. Насправді вони наносять колосальну шкоду державі, економіці, бо вони живуть нечесно”, – додав Кілінкаров.

Нагадаємо, ряд українських політиків декларували відмову від своєї зарплати, яку вони отримують як представники виборних органів влади. Вони зазаначали, що, таким чином, віддають свої доходи до бюджету.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.