Новини світу. 30 квітня. Колишній міністр нафтовидобувної промисловості Лівії Шукрі Ганем знайдений мертвим в Дунаї в районі австрійської столиці Відня.

Шукрі Ганем знайдений мертвим

Як повідомляє місцева поліція, ознак насильства на тілі не виявлено.

Повідомляється, що 69-річний Ганем, колишній міністр в уряді Муаммара Кадафі, а після революції в Лівії працював консультантом в одній з компаній у Відні, пішов з дому вранці у “звичайному повсякденному одязі”.

З Лівії Шукрі Ганем поїхав в розпал масових антиурядових повстань в минулому році.

На той момент він із засудженням висловлювався про кровопролиття в Лівії, заявляючи, що ситуація в країні стала нестерпною.

З 2003 по 2006 рік він займав пост прем’єр-міністра Лівії, а потім – аж до 2011 року – крісло міністра нафтовидобувної промисловості.

Тіло колишнього міністра виявив випадковий перехожий під мостом в районі одного з популярних місць відпочинку жителів австрійської столиці.

За словами представника поліції Романа Хаслінгера, Шукрі Ганем був одягнений, проте жодних документів при ньому виявлено не було, якщо не вважати папери, в якій було вказано назву компанії, де він працював. Поліція зв’язалася з представниками компанії, і Ганема упізнав один з колег.

“Можливо, йому стало погано і він просто впав у воду”, – додав Хаслінгер. У найближчі дні має відбутися розтин, який встановить причину смерті Ганема.
Після від’їзду з Лівії колишній міністр постійно проживав в Європі, його сім’я також знаходиться у Відні.

За матеріалами ВВС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.