Новини світу. 20 квітня. КНДР буде як і раніше здійснювати запуски супутників, незважаючи на вороже ставлення з боку США, Південної Кореї і Японії.

Північна Корея буде запускати ракети скільки треба

Про це йдеться в заяві представника комітету з космічних технологій.

У ньому наголошується, що такі запуски “відповідають політиці сонгун (пріоритет армії)” країни і “довгостроковій програмі освоєння космічного простору в мирних цілях”.

Представник комітету також розкритикував Вашингтон і Сеул, які назвали запуск супутника “Кванменсон-3” “випробуванням ракети (великої дальності)”. КНДР, зазначив він, “має намір використовувати всі наявні в її розпорядженні засоби для захисту суверенітету і гідності країни” і “виробляти запуски супутників один за іншим для економічного розвитку країни”.

За його словами, КНДР “обійдеться без американської (продовольчої) допомоги”, “оскільки народ країни користується перевагами соціалізму” і йому “більше не доводиться затягувати пояси”. Представник комітету повідомив також, що північнокорейським ученим вдалося встановити причину, чому ракета-носій “Инха-3” не змогла вивести супутник на навколоземну орбіту. Проте в його заяві вона не названа.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.