Новини політики. 9 квітня. Голова партії “УДАР” Віталій Кличко заявив, що якщо інші опозиційні сили, крім його партії, виставлять своїх кандидатів на виборах мера Києва, то вони будуть працювати на владу.

Віталій Кличко УДАР
Кличко хоче бути мером Києва

Таку думку він висловив в інтерв’ю телеканалу ТВі, коментуючи можливість висунення на цю посаду кандидатури Олександри Кужель.

“Опозиція, яка себе позиціонує як опозиція, якщо вона буде висувати інших кандидатів, це означає, що ці кандидати працюють як технічні кандидати на владу”, – сказав він.

Кличко закликав врахувати помилки опозиції в Обухові під Києвом і на позачергових виборах київського міського голови.

“Особисті амбіції людей – це національна загроза, тому що цього в політиків не повинно бути. Повинні всі політичні сили віддати свої голоси, щоб перемогти, самому рейтинговому кандидату в будь-якому регіоні. Якщо ми говоримо про Київ, якщо є рейтинговий кандидат, інші повинні віддати голоси, щоб він переміг”, – упевнений Кличко.

У той же час, коментуючи самостійну участь партії “УДАР” в парламентських виборах, політик послався на дані соцопитування. Згідно з ними, самостійно партія “УДАР” набирає 7%, “Фронт змін” – майже 10%, а в разі об’єднання вони наберуть трохи менше 13%.

За словами Кличка, опозиційні політичні сили повинні об’єднатися в парламенті після виборів, щоб створити більшість.

Джерело Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.