Новини України. 23 квітня. Листонош, які працюють в Києві, навчили поводитися і захищатися у випадку нападу собаки.

Листонош навчили захищатися від собак

На прохання керівництва Українського державного підприємства поштового зв’язку “Укрпошта” фахівці “Центру ідентифікації тварин” спільно з кінологами провели ряд практичних занять для працівників підприємства, де листонош навчали правилам поводження в загрозливих ситуаціях та діям у разі здійснення собакою укусу, інформує прес-служба КМДА.

Зокрема, навчання були проведені на трьох виробничих підрозділах “Укрпошти”: Лівобережному, Південному та Північному поштампах.

Відповідна тема є надзвичайно актуальною для всіх працівників “Укрпошти”, адже через специфіку роботи листоношам досить часто доводиться стикатися з небезпечними тваринами, поведінку яких, як правило, передбачити вкрай складно, відзначають в київській адміністрації.

Під час занять фахівці надавали практичні рекомендації щодо безпеки життя та здоров’я людини під час контакту з безпритульними та домашніми собаками.

Зокрема, під час прояву агресії з боку тварини передусім потрібно побороти в собі паніку та в жодному разі не можна повертатися до тварини спиною, тікати або розмахувати руками. У разі ж нападу, необхідно виставити наперед себе будь-який предмет, який є у руках (сумку, шапку, парасольку тощо) та захищати найбільш уразливі частини тіла.

До всіх занять були залучені німецькі вівчарки, тож листоноші на практиці змогли побачити, як діяти у тих чи інших життєвих ситуаціях.

Станом на 20 квітня 2012 року до загальної електронної бази непродуктивних тварин у Києві внесено близько 45 тисяч домашніх собак. Близько 7,3 тисяч з них потенційно небезпечних порід, перевірено і підтверджено керованість поведінки в умовах міста за програмою тестування “Собака-компаньйон” у 2876 собак.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.