Новини світу. 14 квітня. “Титанік 3D” вийшов в Китаї без сцени, де героїня Кейт Вінслет позує герою Леонардо Ді Капріо в оголеному вигляді.

Кейт Вінслет "вирізали" з романтичної сцени "Титаніка"

Тривимірна версія легендарного фільму Кемерона з’явилася на китайських екранах під вівторок і в перший же день принесла 11,6 мільйона доларів. Прокатники вважають, що вже до кінця цього тижня картина, що йде в 2400 залах, збере більше, ніж оригінальний варіант “Титаніка” в 1998 році, – тоді китайський прокат приніс 44 мільйони доларів з заробленої фільмом рекордної суми в 1,9 мільярда доларів.

Проте щастя китайських шанувальників Кемерона було неповним: в ключовий сцені фільму від Кейт Вінслет залишилася одна голова.

“Оскільки 3D-ефекти виконані виключно реалістично, ми побоювалися, що глядачі стануть намагатися помацати все руками, а це перешкодить всім іншим спокійно дивитися картину. Щоб уникнути конфліктів в залі і створити гармонійне і етичне соціальне середовище, ми прийняли рішення вирізати сцени, де присутнє оголене тіло”, – пояснює представник Державного управління кіно, радіо і телебачення Китаю.

Конвертація картини в 3D-формат, що обійшлася в 18 мільйонів доларів, окупилася в перші ж вихідні прокату, виручивши понад 35 мільйонів доларів.

Джерело РИА Новости 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.