Новини України. 18 квітня. Харків отримає грант у розмірі 3,5 мільйонів євро для реалізації проекту з переробки сміття.

Кернесу дадуть гроші для сміттєпереробного заводу

Харківський міський голова Геннадій Кернес і директор Центру міжнародного співробітництва та розвитку (CMSR, Словенія) Гашпер Йеж 17 квітня в словенському Маріборі підписали відповідний протокол про наміри.

Як повідомив офіційний сайт Харківської міськради, цей документ висловлює готовність сторін брати участь у проекті “Розвиток переробки твердих відходів в місті Харкові, Україні”. CMSR забезпечує внесок Словенії в його реалізацію, оскільки Харківська міськрада планує залучити як оператора проекту словенську компанію “Riko”.

Згідно з документом, сторони підпишуть Договір про надання гранту (коштів на безоплатній та безповоротній основі) між Харківською міською радою та CMSR.

Міністерство закордонних справ Республіки Словенія має забезпечити фінансування відповідної програми CMSR, а Харківська міська рада до офіційного оформлення договору має провести всі процедури вибору оператора проекту відповідно до законодавства України. У разі забезпечення фінансування, CMSR виділить грант у сумі до 3,5 млн євро на будівництво в Дергачах під Харковом комплексу з переробки твердих побутових відходів з системою збору, утилізації полігонного газу та виробництва електричної енергії.

Загальна вартість проекту – до 30 млн євро.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.