Новини України. 26 квітня. Уповноважений Верховної Ради з прав людини зі строком повноважень Ніна Карпачова заявляє, що колишня сусідки по камері лідера партії “ВО “Батьківщина”, екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко Юлія Абаплова покинула межі Качанівської виправної колонії.

Ніна Карпачова
Карпачова так і не побачила сусідку Тимошенко

Про це вона сказала в ефірі телекомпанії “5 канал” увечері 25 квітня, повідомляє Сегодня.

“У мене є інформація, що ця жінка взагалі не знаходиться в колонії”, – сказала вона.

Карпачова повідомила, що після відвідування 25 квітня в Качанівській колонії Тимошенко вона побажала зустрітися з Абапловою, проте керівництво колонії відмовило їй в організації такої зустрічі.

“Я хотіла сьогодні (25 квітня) зустрітися ще з однією жінкою, Абапловою Юлією Костянтинівною, яка перебувала тривалий час в одній камері з пані Тимошенко. Сьогодні колонія, я так розумію, не сама, а з якогось вказівкою зробила, щоб моя зустріч з цією людиною не відбулася “, – зазначила Карпачова. Омбудсмен додала, що їй також відмовилися показати умови утримання Абаплової.

Нагадаємо, 25 квітня Державна пенітенціарна служба заявила, що Абаплова на своє особисте прохання була відселена від Тимошенко в інше приміщення.

В той же день голова фракції “Блок Юлії Тимошенко-“Батьківщина” Андрій Кожем’якін звинуватив керівництво колонії в спробі видати синці на тілі Тимошенко за результат бійки з Абапловою.

25 квітня Карпачова побувала в Качанівській колонії, де зустрілася з Тимошенко, а також попросила зустрічі з Абапловою.

Увечері того ж дня Пенітенціарна служба розповсюдила заяву, що Абаплова категорично відмовилася від зустрічі з Карпачовою з якихось особистих мотивів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.