Новини України. 9 квітня. Представник державного обвинувачення просить для колишнього виконуючого обов’язки міністра оборони України Валерія Іващенка покарання у вигляді 6 років позбавлення волі, повідомив журналістам його адвокат Борис Нечипоренко.

Валерій Іващенко
Для Іващенка вже визначили термін ув'язнення

За його словами, про це прокурор сказав в ході судових дебатів, які в даний час проходять в конвойної кімнаті Печерського районного суду Києва.

Нечипоренко також заявив, що для іншого обвинуваченого у цій справі, колишнього керуючого санацією Феодосійського судномеханічного заводу (ФСМЗ) Сергія Міхеєва, держзвинувачення просить покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.

Як повідомлялося, за даними ЗМІ, в понеділок до Печерського суду Іващенка доставили на ношах, а не в автозаку. Раніше повідомлялося, що вранці 9 квітня Іващенко у зв’язку з незадовільним станом здоров’я не зміг залишити медчастини Київського СІЗО для того, щоб конвой доставив його на засідання суду.

Дружина Іващенка Валентина попросила уповноваженого Верховної ради Ніну Карпачову приїхати і вжити заходів з приводу порушення прав її чоловіка. За інформацією дружини, суд розглядає справу в конвойному приміщенні Печерського райсуду, при цьому журналістам не кажуть, де проходить засідання. Карпачова прибула в суд. Державна пенітенціарна служба України запевняє, що стан здоров’я Іващенка не є перешкодою для його участі в судовому засіданні.

За матеріалами Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.