Новини світу. 10 квітня. Італійський бізнесмен Мікеланджело Манніні заповідав архидієцезії Болоньї все своє майно.

Мільйонер віддав спадок церкві

Манніні, який помер 17 березня цього року у віці 50 років, залишив Римсько-католицькій церкві нерухомість, яка йому належала, банківські рахунки, а також контрольний пакет акцій своєї компанії вартістю 1,7 мільярда євро

Мова йде про компанію FAAC, що виробляє автоматичні ворота та інші електронні пристрої. Архидієцезії Болоньї в особі Андреа Москетті, котрий представляє його адвоката, вже взяв участь в зборах акціонерів FAAC, які відбулися на початку минулого тижня.

Церква відхилила пропозицію французьких міноритарних акціонерів, які володіють 34% акцій, продати їм свою частку в FAAC.

«Ми будемо продовжувати роботу нашого жертводавця в інтересах компанії та її співробітників, – заявив Москетті. – Враховуючи природу нового власника FAAC, нашою метою буде створити компанію з сильними моральними принципами».

Раніше представники Церкви заявили, що прибутки, отримані від нової власності, будуть витрачатися «на служіння потребам людства, у виконання євангельського завіту милосердя».

За життя Манніні не був благодійником. Він помер бездітним, і у нього не залишилося близьких родичів. Вважається, що заповіт він склав ще у 1992 році. Компанія дісталася йому у спадок від батька, який заснував бізнес в 60-і роки минулого століття. Зараз у FAAC 1 тис. співробітників, компанія працює в 12 країнах, включаючи Росію, і має річний оборот 214 млн євро.

Джерело newsru.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.