Новини світу. 20 квітня. Іспанська авіакомпанія Iberia скасувала 122 рейси, намічених на 20 квітня, через страйк профспілок пілотів.

Iberia страйкує

З 122 скасованих рейсів 58 стосуються внутрішніх маршрутів, решта – міжнародні, включаючи трансатлантичні в Маямі, Нью-Йорк, Мехіко, Сан-Пауло і Буенос-Айрес.

Пасажири, які придбали квитки на сайті авіакомпанії, отримають SMS-повідомлення, якщо їх рейс відмінено, їм пропонується альтернативний маршрут на доступні дати. Клієнти, які купили квитки через турагентства, повинні звертатися за місцем придбання квитків з метою перебронювання або відшкодування коштів. Авіакомпанія також регулярно інформує своїх клієнтів через колл-центри, соціальні мережі Facebook і Twitter, а також офіси Iberia в більш ніж 100 аеропортах світу.

В кінці березня пілоти іспанської авіакомпанії Iberia прийняли рішення проводити страйки в період з 9 квітня до 20 липня. Страйки проходять у понеділки і п’ятниці. За оцінкою експертів, кожен день акції протесту пілотів приносять збитки авіакомпанії в розмірі 3 мільйонів євро.

Причиною сімнадцятого за рахунком страйку став провал переговорів між керівництвом Iberia і профспілкою пілотів за посередництва міністерства праці Іспанії з питання створення та діяльності нової бюджетної авіакомпанії Iberia Express. В ході трудового спору керівництво авіакомпанії Iberia вже звільнило вісім пілотів за порушення трудової угоди.

Льотчикам авіакомпанії Iberia цього тижня скоротили на 20% заробітну плату. Профспілка заявив, що буде відстоювати свої права в суді.

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.