Новини технологій. 6 квітня. Анатілтик припускає, що Apple змінить попередню назву телевізорів на iPanel, і продаватиме їх  від $ 800.

Apple iTV
Телевізору від Apple iTV зміянть назву?!?

Відомий своїми гучними прогнозами щодо Apple і її продукції, аналітик Пітер Майсек (Peter Misek) з Jefferies Co. заявив, що у майбутнього телевізора компанії, раніше відомого як iTV, з’явилася нова назва, плюс повідав про вартість пристрою і нібито застосовуваної в ньому крутої ЖК-технології.

Зокрема, аналітик, посилаючись на власні анонімні джерела, впевнений, що телевізор дебютує під ім’ям iPanel. В якості непрямих доказів він використав кілька доводів. Торгова марка iTV належить однойменній британській компанії і навряд чи вона погодиться з нею розлучитися. Але не все так просто і з назвою «iPanel», права на яке належать компанії Crestron. Хоча, як зазначає Майсек, вона звернула власне виробництво і активно співпрацює з Apple, інтегруючи її продукти з власною системою.

Ще один факт на користь назви iPanel, на думку аналітика, це функціональність майбутнього продукту:

Це набагато більше, ніж просто телевізор. Це дисплей, ігровий центр, медіахаб, комп’ютер, центр управління розумним будинком і т. п.

Пітер Майсек, аналітик Jefferies Co.

Також у своєму коментарі для клієнтів Майсек розповів про ціну майбутнього продукту, а якщо точніше, то трішки її скорегував у порівнянні зі своїми попередніми прогнозами. Він збільшив мінімальну вартість з $ 699 до $ 800, посилаючись на використання Apple дорожчої начинки, ніж планувалося спочатку. Передбачається, що компанія нібито домовилася з Sharp на поставку IGZO-панелей для майбутнього телевізора. Остання в свою чергу модифікувала технологію, адаптувавши її під HDTV.

Телевізор від Apple iPanel

Досить спірне твердження з тієї простої причини, що на перше місце в IGZO японський виробник завжди ставив високу енергоефективність РК-панелей на її основі. При більш низьких енерговитратах вони здатні видавати не менш яскраву і соковиту картинку, ніж аналоги від конкурентів. Але ж телевізор постійно підключений до розетки і рівень споживаної енергії в даному випадку абсолютно не критичний. Тобто, основний плюс IGZO фактично зведений до нуля, так навіщо ж тоді витрачатися на більш дорогу, та ще поки і не обкатану технологію?

Як би там не було, але Пітер Майсек наполягає на своєму. Що стосується початку масового виробництва, то аналітик називає травень-червень цього року. Обсяг виробництва – від двох до п’яти мільйонів iPanel.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.