Новини технологій. 11 квітня. Корпорація Google, схоже, дещо змінила пріоритети в справі вдосконалення своєї операційної системи Chrome OS, яка регулярно згадується в новинах.

Google Chrome OS 19.0.1048.17

У всякому разі, якщо раніше її інтерфейс був досить мінімалістичний і нагадував радше звичайний браузер, підтверджуючи її статус “хмарної” ОС, то в оновленні Chrome OS для розробників (збірка 19.0.1048.17) з’явилися елементи, характерні скоріше для десктопних програмних платформ , наприклад, Windows.

Скажімо, тепер можна відкривати декілька окремих віртуальних вікон, а працює дане оновлення на “хромобуках” Acer AC700 і Samsung Series 5.

У число нововведень, реалізованих в Google Chrome OS 19.0.1048.17, можна відзначити і віконний менеджер під назвою Aura, який і перетворює дану програмну платформу в якусь подобу Windows від Microsoft, а також спеціальний засіб запуску додатків на зразок Launchpad в OS X від Apple.

Крім того, наявна панель завдань, що дозволяє управляти відкритими додатками (маються на увазі, звичайно ж, веб-додатки). Можливо, в Google вирішили таким чином підвищити популярність своєї розробки, проте чи буде масовому користувачеві до душі подібний закос під “вікна” і “яблука” – чесно кажучи, велике питання.

За матеріалами ferra

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.