Новини культури. 11 квітня. Творці популярного анімаційного серіалу “Сімпсони” розкрили головний секрет мультфільму.

Сімпсони
Де живуть Сімпсони?

Один з авторів серіалу Метт Гройнінг повідав, в якому з штатів знаходиться реальний прототип міста Спрінгфілд, де розгортається дія серіалу.

Гройнінг повідомив, що в дитинстві він був шанувальником телешоу Father Knows Best (“Батько знає краще”), дія якого розгорталася в місті Спрінгфілд, розташованому в 160 кілометрах від його рідного Портленда в штаті Орегон.

“Коли я виріс, я дізнався, що це було вигадане місце, – розповів Гройнінг. – Я також дізнався, що Спрінгфілд – одне з найпоширеніших назв міст в США”.

Тому, пояснив творець “Сімпсонів”, він вирішив поселити героїв мультсеріалу саме в Спрінгфілді. “Я думав, це буде круто. Всі будуть вважати, що це їх Спрінгфілд. Так і вийшло”, – розповів Гройнінг.

Починаючи з 1989 року, коли світ побачила перша серія “Сімпсонів” загадка про приналежність Спрінгфілда до того чи іншого штату була одним з найбільших секретів кіноіндустрії. Самі творці, відповідаючи на це питання, заявляли, що в кожному з американських штатів є місто з такою назвою і він створений, щоб найбільш яскраво показати американські типажі і стереотипи.

Гройнінг також зізнався, що раніше неодноразово давав свідомо невірні відповіді на питання, де ж все-таки знаходиться Спрінгфілд з його мультсеріалу. У зв’язку з цим не виключено, що висловлена ​​версія про Спрінгфілд в штаті Орегон, також є черговим жартом Гройнінга.

На даний момент серіал “Сімпсони” є найтривалішим мультфільмом на ТБ. З 17 грудня 1989 року в 23 сезонах показано понад 500 епізодів. У самому серіалі, коли хто-небудь показує Спрінгфілд на карті, її заступає персонаж або предмет.

За матеріалами newsru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.