Новини України. 3 квітня. Предстоятелі українських церков звернулися до президента Віктора Януковича з вимогою звільнити незаконно ув’язненого лідера опозиції, екс-прем’єра Юлію Тимошенко.

Володимир Яворівський
Яворівський: священнослужителі кидають президентові рятівне коло

Лист священнослужителів зачитав голова комітету ВР з питань культури і духовності Володимир Яворівський сьогодні на прес-конференції.

“Звернення підписали представники християнських конфесій, які входять до Всеукраїнської ради церков. Це авторитетні люди, що мають визнання і за якими стоять мільйони людей”, – сказав він.

Володимир Яворівський зазначив, що “священнослужителі кидають президенту рятівне коло, щоб той міг зберегти імідж країни, звільнивши Юлію Тимошенко із в’язниці”.

Лист до Януковича підписали Філарет, Патріарх Київський і всієї Руси-України, Предстоятель УПЦ КП, Святослав, Верховний Архієпископ Києво-Галицький, глава УКГЦ, Марціян Трофим’як, керуючий справами РКЦ в Україні, В’ячеслав Нестерук, Союз Церков ЄХБ, Михайло Паночко, ст. єпископ Церкви ХВЄ України, Леонід Падун, ст.. єпископ УХЄЦ, Мефодій, митрополит Київський і всієї України, предстоятель УАПЦ.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.