Новини технологій. 9 квітня. Глава корпорації Apple Тім Кук став найбільш високооплачуваним топ-менеджером США за підсумками 2011 року.

Тім Кук
Грошова компенсація Кука виявилася порівняно невеликою - всього 900 тис доларів

За свою роботу він отримав премію акціями загальною вартістю 376 млн доларів.

Варто відзначити, що грошова компенсація Кука виявилася порівняно невеликою – всього 900 тисяч доларів. Проте бонус паперами компанії дозволив йому заробляти мільйон доларів в день, або 42 000 доларів на годину.

Акції, отримані від Apple, Кук зможе реалізувати в два заходи – половину в 2016 році, а іншу половину – в 2021-му. Уже зараз вартість його пакету зросла до 634 млн доларів.

Успіх Apple, світового лідера з ринкової капіталізації, аналітиками часто пояснюється в тому числі і роботою Тіма Кука. Він заступав хворого засновника корпорації Стіва Джобса з січня 2011 року, а в серпні, за кілька місяців до смерті Джобса, став главою Apple остаточно.

В середньому глава великої американської корпорації в 2012 році заробляв 14,4 мільйона доларів. У списку найбільш високооплачуваних на другому місці опинився Ларрі Еллісон з Oracle (77,6 мільйона) і Рональд Джонсон з JC Penney (53,3 мільйона).

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.