Новини України. 19 квітня. Генеральна прокуратура Україна заборонила відомому пастору Аделаджі Сунканмі Сандею виїзд з країни до завершення досудового слідства у справі ТОВ “Кінгз Кепітал”.

Сандей Аделаджа
Аделаджі заборонили виїжджати з України

Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

У Дніпровському районному суді м. Києва триває судовий розгляд кримінальної справи за обвинуваченням вказаних осіб за епізодами шахрайського заволодіння грошовими коштами 618 громадян у сумі понад 52 млн. грн. На даний час у суді оголошуються цивільні позови потерпілих. Групу державних обвинувачів у справі очолює працівник Генеральної прокуратури України, повідомляють у відомстві.

Крім цього, у кримінальній справі, яка розслідується Головним слідчим управлінням МВС України, порушеній за фактом шахрайського заволодіння грошовими коштами понад двох тисяч потерпілих на суму більше 140 млн. грн., заступником Генерального прокурора України з огляду на те, що Аделаджа Сунканмі Сандей (Adelaja Sunday Sunkanmi) є громадянином Нігерії та має закордонний паспорт, відповідно до вимог ст. 98-1 КПК України, винесено постанову про заборону йому виїжджати за межі України до закінчення досудового слідства”, – інйормують в прес-служба Генпрокуратури.

Постанову для організації виконання направлено до Головного слідчого управління МВС України.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.