Новини України. 29 квітня. Поява на тілі екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко підшкірних гематом фіксувалося неодноразово, починаючи з серпня минулого року.

Акт появи гематом підтверджується особистою заявою Тимошенко

З такою заявою до представників ЗМІ звернулася прес-служба Державної пенітенціарної служби.

«Вперше скарги на появу підшкірних гематом у Тимошенко з’явилися 16 серпня 2011 після повернення з судового засідання в Київський СІЗО. Згідно із записами в амбулаторній карті Тимошенко, за її словами, травм або пошкоджень не було», – зазначають у прес-службі.

Там також уточнюють, що в подальшому підшкірні гематоми періодично (18, 22, 24 серпня, 12 листопада минулого року і 10 січня поточного року) з’являлися у Тимошенко в основному на тулубі і ногах, розміром від 0,5 х0, 5 см. до 5х15 см.

Це підтверджується записами в медичній карті і актами комісійних обстежень екс-прем’єра лікарями МОЗ і ГПтС України.

Пенітенціарники додають, що акт появи гематом підтверджується особистою заявою Юлії Тимошенко на ім’я начальника Київського СІЗО від 14 листопада 2011 року, в якому вона зазначає, що протягом тривалого часу у неї на тілі з’являються «гематоми незрозумілої природи».

«З метою встановлення етіології гематом і корекції лікування, Тимошенко неодноразово пропонувалося провести дослідження крові, від якого вона кожного разу категорично відмовлялася», – йдеться в повідомленні.

Цього разу, зазначає пенітенціарна служба, ув’язнена також не погодилася на підтвердження своїх «синців».

За матеріалами НБН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.