Новини спорту. 8 квітня. Вилучений за два попередження в матчі з «Шахтарем» півзахисник «Динамо» Денис Гармаш дав короткий ексклюзивний коментар.

Від удару я знаходився в шоковому стані - Гармаш

“Упевнений, що не заслуговував жодної з двох пред’явлених карток. У першому випадку Шевчук, кидаючи повз мене м’яч, просто врізався в мою спину – я не встиг зробити в його бік жодного руху.

Щодо другого епізоду, то розмову про нього слід було б почати з подачі Гусєвим кутового, під час якого Луїс Адріану вдарив мене ліктем в потилицю. Удар був навмисним, я впав, але суддя чомусь залишив це порушення без уваги, хоча і дозволив лікарям вийти на поле.

Від удару я знаходився в шоковому стані і, чесно кажучи, не відразу зрозумів, що Вакс просить мене покинути поле. А коли трохи отямився і розібрався, чого він хоче, відразу вирушив до бічної лінії. В цей час поле ще не покинув наш масажист, і я навіть не думав, що в цей момент суддя може відновити гру.

Я побіг до бокової лінії. Підкреслю: побіг, а не вирушив прогулянковим кроком, що дозволяло б звинуватити мене в затягуванні часу. Але арбітр попрямував в мою сторону і виписав друге попередження. Запитав його: «За що?» – «За те, що ти зайшов на поле без дозволу». «Але ж я його і не залишав!» – заперечую. «Подивишся потім відео», – сказав він і повторним жестом зажадав покинути газон”, – розповів Денис Гармаш.

За матеріалами Спорт-Экспресс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.