Новини України. 3 квітня. Сьогодні представники неурядової організації Freedom House відвідають Лук’янівське СІЗО та поспілкуються з екс-міністром внутрішніх справ Юрієм Луценко.

Freedom House буде дана можливість поспілкуватися з Луценком

Дозвіл було надано лише через кілька годин після того, як генпрокурор Віктор Пшонка пообіцяв Freedom House допомогти з візитами до Луценка і Тимошенко, повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ.

Як повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби, представники організації ознайомляться з умовами утримання ув’язнених і можливостями медичного забезпечення ув’язнених у слідчому ізоляторі. Крім того, враховуючи надання Апеляційним судом Києва відповідного дозволу керівництва СІЗО, візитерам буде дана можливість поспілкуватися з Луценком.

Freedom House – неурядова організація зі штаб-квартирою у Вашингтоні (США). Заснована в 1941 році. Спеціалізується на дослідженні політичних і громадянських свобод. Свій рейтинг формує на основі опитування експертів відповідно до опублікованої методологією. Об’єктами досліджень Freedom House є моніторинг демократичних змін в світі, підтримка демократії та захист демократії та прав людини у світі.

В кінці березня у своєму черговому доповіді Freedom House відзначила, що президент України веде систематичну кампанію зі знищення в Україну будь життєздатної опозиції.

“У 2011 році Янукович почав систематичну кампанію з вилучення будь життєздатної опозиції Партії регіонів напередодні парламентських виборів, призначених на 2012 рік. Найважливіше, що прокурори висунули багато різних звинувачень проти Тимошенко, сильного опонента Януковича, з метою забезпечити кримінальне переслідування”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.